المپیاد ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ ...

امیر نجم در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی شهرداری سمنان با عنوان «مدال و پلاک افتخار» اظهار کرد: مسابقات آمادگی جسمانی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی شهرداری سمنان برگزار شد.

وی افزود: این رقابت ها در سه رده سنی ۲۵ تا ۳۵، ۳۵ تا ۴۵ و ۴۵ تا ۵۵ سال سه شنبه _بیست ودوم شهریورماه_ در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: در رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال، ژیلا امجدیان از آموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان، زهرا ورکیانی از آموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان و راضیه امینی فرد از اداره کل نوسازی مدارس به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را کسب کردند.

نجم تصریح کرد: در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال، سمیه هرانده از آموزشکده فنی وحرفه ای دختران سمنان، فهیمه عرب از آموزشکده فنی وحرفه ای دختران سمنان و اعظم علیشاه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. در رده سنی ۴۵ تا ۵۵ سال نیز حکیمه فهیمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان بر سکوی اول ایستاد و فرنگیس سیادت از دانشگاه علوم پزشکی سمنان و معصومه سحربان از شهرداری منطقه یک به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

وی گفت: این مسابقات به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در رشته های فوتبال روی میز، هفت سنگ مهارتی و تنیس روی میز در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

منبع: ایمنا