ساخت مسکن ملی در ماکو ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرماندار ماکو: ...
فرماندار ماکو گفت: دشمنان نظام چشم دیدن پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

نادر کاظمی امروز در جلسه شورای اداری ماکو که در سالن جلسات فرمانداری ماکو برگزار شد، با بیان اینکه دولت سیزدهم در شش ماهه اخیر توانسته  دستاوردهای زیادی را در حوزه های مختلف داشته باشدتصریح کرد:  دشمنان برای اینکه بتوانند این دستاوردها را کم رنگ جلوه دهند  اغتشاشات اخیر را طراحی کرده اند .

 کاظمی با تاکید بر پیگیری مصوبات سفر استانی استاندار آذربایجان غربی به ماکو توسط مسئولین ادارات گفت: مسئولین ادارات باید برنامه کاری داشته باشند و گزارش عملکرد مصوبات سفر را به صورت مستمر و مکتوب به فرمانداری اعلام نمایند.

وی افزود: از مسئولین دستگاه های شهرستان درخواست می شود، برای پیگیری و جذب کامل اعتبارات ملی پروژه های عمرانی تلاش کنند و نتایج اقدامات خود را نیز به اطلاع مردم برسانند.

 فرماندار ماکو خطاب به مدیران ادارات در خصوص داشتن سعه صدر ، صبر و بردباری، حضور به موقع در اداره و تکریم ارباب رجوع و توجه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یاد آورشد: تکریم ارباب رجوع مهمترین وظیفه مسئولان است.

 کاظمی به نکاتی در زمینه رعایت حقوق بیت المال و جلوگیری از ریخت و پاش ها در ادارات اشاره و اظهار کرد:  مدیران برای پرداخت معوقات قبوض آب و برق و گاز اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن دولت اقدامات قابل توجهی در شهرستان ماکو داشته است افزود :ساخت مسکن ملی در  ماکو بالای ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی  دارد و برای دیگر متقاضیان نیز در حال رایزنی برای دریافت زمین های مازاد ادارات هستیم که به زودی حل خواهد شد.

فرماندار ماکو ادامه داد: مدیران ادارات باید نسبت به پروژه های عمرانی و پیشرفت فیزیکی  آن اشرافیت کامل داشته باشند.

 کاظمی خطاب به اعضای شورای اداری گفت : با توجه به ورود به فصل بارندگی ، اعضای شورای اداری و ستاد بحران باید از آمادگی لازم برخوردار باشند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا