مسابقات آمادگی جسمانی ویژه کارکنان دولت برگزار شد

معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، از برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی ویژه بانوان کارمند دولت در استان هرمزگان خبرداد. ...

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، فاطمه مرادی معاون توسعه ورزش بانوان استان هرمزگان، اظهارداشت: این جشنواره ورزشی و مسابقات کارکنان دولت در راستای طرح ارتقاء سلامت و تندرستی کارکنان خانم در رشته آمادگی جسمانی ویژه بانوان شاغل همراه با اجرای حرکات کششی، نرمش صبحگاهی و مسابقات دارت صبح امروز در پارک اصالت با همکاری هیئت آمادگی جسمانی انجام شد.

وی هدف کلی از اجرای این برنامه ورزشی را نهادینه سازی ورزش در دستگاهای اجرایی کشور، ایجاد شادابی و نشاط در بین بانوان شاغل، افزایش سواد حرکتی در بین بانوان کارمند، گسترش فرهنگ کار گروهی در دستگاهای اجرایی، ارتقا سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی، غنی سازی و کیفیت بخشی به اوقات فراغت کارکنان دستگاهای اجرایی، بستر سازی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در بین کارمندان دولت بیان کرد .

مرادی عنوان کرد: این طرح یکی از طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان در جهت توسعه ورزش همگانی ویژه بانوان است که در راستای افزایش سهم ورزش در اوقات فراغت این قشر ارزشمند برگزار می شود.

معاون اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان تصریح کرد:قطعا با اجرای این طرح ها شاهد ایجاد شور و نشاط و سلامت در بین بانوان شاغلین باشیم.

انتهای پیام/

منبع: برنا