فرماندار میناب: اروپا اثبات کرده اراده مستقلی ندارد و دنباله روی صهیونیست است

فرماندار میناب در واکنش به تحرکات اخیر اروپایی‌ها ضمن دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان، اروپایی‌ها را دنباله‌روی صهیونیست‌ها معرفی کرد و گفت: سپاه بازوی قدرتمند ملت‌های ستمدیده است. ...

 به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، مجیدسلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در دیدار با سرهنگ درویشی فرمانده سپاه ناحیه میناب، اقدامات سپاه در تمام حوزه ها به ویژه حوزه محرومیت زدایی را قابل تقدیر دانست و گفت : هر جا که نیاز به حضور این عزیزان احساس شد از فرماندهی محترم تا سایر نیروهای تحت امر جهادی در سیل، زلزله و ...ایستادند و خدمات بی منت به مردم عزیز در سراسر کشور ارائه کردند.

وی سپاه پاسداران را پشتوانه ای محکم و استوار با نیرو های متعهد و ولایت مدار دانست که در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های الهی همچون دژی محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هرنوع نفوذ و تهدیدی محافظت می کند. 

 رئیس شورای تامین شهرستان میناب نقش سپاه و بسیج در دفاع و پیشبرد اهداف نظام را با اهمیت خواند و گفت: این نهاد مبارک در کنار مردم و مسئولان با همه وجود و افتخار برای خدمت به کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی در عرصه حضور دارد

سلحشور ادامه داد: سپاه و بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد ارزشی برخواسته از بطن جامعه در جمهوری اسلامی ایران موجب عزت، اقتدار، افتخار و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی است که از حضرت امام خمینی ره به یادگار مانده است.

وی افزود: سپاه بازوی قدرتمند ملت های ستم دیده و مهمترین عامل سرکوب تروریسم و نابودی داعش در منطقه بود که جا دارد در اینجا از سردار دلها حاج قاسم سلیمانی یادکنیم او پاسدار و سپاهی بود دشمن از حاج قاسم ها می ترسد.

وی در پایان گفت: اروپا اثبات کرده که اراده مستقلی ندارد و دنباله روی صهیونیست هاست و اقدام اخیر اتحادیه اروپا بیشتر یک حرکت سیاسی ناشی از خشم است که هم غیرمستقل بودن اروپا را نشان می دهد و هم اینکه ترس آن ها از وجود نهاد مقدس سپاه را به نمایش می گذارد و این اقدام اخیر نشان از موفقیت های سپاه در عرصه های مختلف و نگرانی آنها از تأثیر تفکر جهادی سپاه و اثرگذاری اقدامات راهبردی این نهاد مردمی دارد.

انتهای پیام/

 

منبع: برنا