احداث ۲۵ بازارچه محلی در تبریز در سال ۱۴۰۲

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری خبر داد ...
سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز گفت: شهر تبریز با توجه به وسعت و جمعیت آن نیاز به ۴۵ بازارچه دارد و افق سال آینده سازمان میادین احداث ۲۵ بازارچه محلی است.

مهدی کیانی روز دوشنبه، ۲۲ اسفند در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: علاوه بر حضور ناظر مقیم بازارچه، نظارت بر بازارچه های محلی را در سال آتی هوشمند می کنیم.

وی افزود: قیمت گذاری در بازارچه های تحت پوشش سازمان و اثرگذاری آن در دیگر بازارچه ها در سال آتی در دستور کار سازمان میادین خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت نمایشگاه های نوروزی، خاطرنشان کرد: در تمام نمایشگاه های نوروزی توزیع میوه و تره بار، گوشت، پروتئین و حبوبات انجام شده و علاوه و بر سیب و پرتقال، یک هزار تن میوه مختلف در سطح شهر با قیمت متفاوت عرضه خواهد شد.

کیانی با اشاره به آخرین وضعیت میدان شهریار نیز گفت: میدان میوه و تره بار شهریار پروژه ای مشارکتی بوده و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی یادآور شد: فاز اول این میدان تا پایان سال آتی به بهره برداری رسیده و با افتتاح آن شاهد کاهش تردد دو هزار خودرو به سمت میدان بزرگ میوه و تره بار خواهیم بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا