شناگر هرمزگانی سه رکورد ملی را شکست

شناگر هرمزگانی در رکورد گیری ملی مسافت کوتاه رکورد شنا در ماده‌های 50 ، 100 و 200 متر آزاد را جابه‌جا و به نام خودش ثبت کرد. ...

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، شناگران هرمزگانی استخر هفت تیر بندرعباس در مسابقات شنا جام آزادی که در استخر آزادی تهران برگزار شد مدال های رنگارنگ از آن خود کردند.

در این مسابقات که در رده های سنی ۱۱ تا ۱۷ سال ، بین تمامی استان های کشور برگزار شد و کیان شریفیان سه رکورد ملی برای هرمزگان به ثبت رساند.
در مسابقات جام شنا نوروز آزادی که بالاترین سطح مسابقات کشوری و با حضور بیش از ۵۰۰ نفر شناگر از ۲۲ استان به صورت مقدماتی و فینال برگزار شد از استان هرمزگان چهارنفر در رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال، احسان حدادیان، اهورا رحیمی ، هومن دریانورد و رادین جعفری در رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال ، کیان شریفیان، پارسا حسینی، علی اکبر امیری و سبحان امانی و در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال امیر ارسلان زارع، دانیال سلجوقی، ایلیا لیاقت ، مهدی حبیبی، آریا مرادپور و کیارش رئیسی شرکت داشتندو بیشتر شناگران در ماده های مختلف به فینال راه پیدا کردند و مدال های رنگارنگی را برای استان کسب کردند.

 در رده سنی ۱۱ تا۱۲ سال ، احسان حدادیان مقام سوم کشوری در ماده ۲۰۰ متر ، مقام چهارم ۵۰ متر قورباغه و ۴۰۰ متر آزاد مقام پنجم در ۱۰۰ متر قورباغه اهورا رحیمی مقام دوم کشوری در ۵۰ متر پروانه و مقام هشتم در۴۰۰ متر آزاد را به دست آوردند.

در رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال ، کیان شریفیان مقام اول کشوری در سه ماده ۵۰ متر آزاد، ۱۰۰ متر آزاد و ۲۰۰ متر آزاد مقام دوم کشوری در ۱۰۰ متر پروانه و مقام سوم کشوری در ۵۰ متر پروانه ، پارسا حسینی مقام ششم کشوری در ۴۰۰ متر آزاد و ۸۰۰ متر آزاد ، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال ، امیر ارسلان زارع مقام سوم کشوری در ۸۰۰ متر آزاد و ۱۵۰۰ متر آزاد و مقام چهارم در ۴۰۰ متر آزاد ، دانیال سلجوقی مقام ششم کشوری در ۱۰۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر قورباغه ، مقام چهارم تیمی ۴ ۱۰۰ متر آزاد تیمی توسط ارسلان زارع، ایلیا لیاقت، مهدی حبیبی و دانیال سلجوقی به دست آمد. مربیان تیم شنا هرمزگان ، وحید هاشم پور و علی درگاهی سرپرستان تیم علی حدادیان و محمد رئیسی بودند.

همچنین کیان شریفیان بعد از پایان این مسابقات به اصفهان اعزام و در رکورد گیری ملی مسافت کوتاه شرکت کرد و سه رکورد ملی را در ماده های 50 ، 100 و 200 متر آزاد را جابجا و به نام خودش ثبت کرد.

انتهای پیام/

منبع: برنا