۳۱۳ جوان آذربایجان‌شرقی در طرح نوروزی هلال احمر مشارکت دارند

معاون امور جوانان هلال احمر استان: ...
معاون امور جوانان هلال احمر استان آذربایجان شرقی از مشارکت ۳۱۳ جوان در طرح ملی خدمات بشردوستانه هلال احمر به مسافران نوروزی خبر داد.

رامین سلیمانی در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان هلال احمر در نوروز ۱۴۰۲ با شعار جوانان؛ سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ آغاز شده و تا پایان روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

سلیمانی افزود: در طرح نوروزی امسال ۳۱۳ نفر از اعضای فعال و پویای جوان استان در ۱۵ پست ثابت و سیار آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی به استان آذربایجان شرقی خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: بمناسبت تقارن طرح نوروزی ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان، برنامه های ویژه و متفاوت تری نسبت به سنوات گذشته در دستور کار قرار دارد و جوانان هلال احمر در شهرستان های تبریز، اسکو، بستان آباد، سراب، کلیبر، میانه، جلفا، عجب شیر، بناب، مراغه و چاراویماق آماده ارائه خدمات در حوزه ایمنی و سلامت، فضای دوستدار کودک و خیمه نماز به مسافران نوروز هستند.

معاون امور جوانان هلال احمر در پایان گفت: سه پست سیار و سحاب بصورت پیاده و دوچرخه سوار در اماکن تفریحی و توریستی استان به ارائه خدمات امدادی و کمک های اولیه می پردازند.گفتنی است پستهای نوروزی جوانان در کنار ۴۳ پست امدادی معاونت امداد در ایام نوروز وظیفه خدمت رسانی را عهده دار خواهند بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا