یک هزار و 737 بیمار سرطانی و خاص هرمزگان با حمایت کمیته امداد تحت درمان هستند

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از بهره مندی یک هزار و 737 بیمار سرطانی، زمین گیر و بیمار خاص از خدمات حمایتی و درمانی این نهاد خبر داد ...

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان؛ حمید باسره ، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: یک هزار و 737 بیمار سرطانی، زمین گیر و بیمارخاص تحت حمایت کمیته امداد  از خدمات حمایتی و درمانی این نهاد بهره مند هستند.

باسره افزود: درمان بیماران سرطانی ، زمین گیر و بیماران خاص هزینه های بسیار سنگینی برای خانواده های نیازمند تحت حمایت این نهاد به دنبال دارد و این نهاد در سال گذشته بیش از دو میلیارد و 650 میلیون تومان بابت کمک هزینه های درمانی به این بیماران پرداخت نموده است.

وی با بیان اینکه حق بیمه ای که بیمار باید بپردازد فرانشیز درمانی یکی از مهم ترین اقدام های دیگر این نهاد برای تامین بار مالی مشکلات درمانی و دارویی  برای خانواده های نیازمند تحت حمایت است، تصریح کرد: همچنین طی سال گذشته 12 هزار و935 مورد به مبلغ شش میلیارد تومان برای هزینه های فرانشیز خدمات درمانی نیازمندان هرمزگانی توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان با بیان اینکه خیران می توانند به درمان بیماران تحت حمایت این نهاد کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران و ارائه خدمات درمانی مختلف به بیماران تحت حمایت این نهاد  همواره یاریگر این نهاد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری ها در سال جاری بیشتر از سال های گذشته انجام شود.

انتهای پیام

 

منبع: برنا