استعدادیابهای چلسی در ورزشگاه: اوسیمن نمره قبولی نگرفت

استعدادیاب‌های چلسی در مسابقه مونزا-ناپولی در ورزشگاه بودند تا بازی ویکتور اوسیمن را از نزدیک تماشا کنند. ناپولی این مسابقه را 2 بر صفر باخت. ...

به گزارش ورزش سه ، دو نفر از تیم استعدادیابی باشگاه چلسی در ورزشگاه عملکرد اوسیمن را از نزدیک زیر نظر گرفتند اما مهاجم نیجریه ای عملکرد چندان درخشانی نداشت و آنها هم تحت تاثیر قرار نگرفتند.
با این حال، گفته می شود چند باشگاه دیگر لیگ برتری هم به دنبال مهاجم سابق لیل هستند و منچستریونایتد بیشتر از بقیه به او علاقه نشان داده است.

گفته می شود یونایتد تابستان گذشته هم با آئورلیو دی لورنتیس، رییس ناپولی، برای خرید این بازیکن تماس گرفته بود اما تلاش هایش راه به جایی نبرد. در مقابل، امسال علاوه بر یونایتد، چلسی هم به دنبال خریدن این مهاجم ناپولی است.

اگرچه لیگ برتری ها مشتریان جدی ستاره نیجریه ای هستند اما نباید رابطه خوب ناصر الخلیفه، رییس پی اس جی، با دی لورنتیس را دست کم گرفت. دی لورنتیس قبلا بازیکنانی مثل فابین روییز، ادینسون کاوانی و اسکیل لاوتزی را به پاریسی ها فروخته و حالا که پی اس جی قصد دارد در تابستان دست به خانه تکانی بزند و ستاره هایی مثل مسی و نیمار را به تیم های دیگر بدهد، بعید نیست مهاجم ناپولی را برای پر کردن جای خالی آنها به خدمت بگیرد.

1875725

در گزارش ها آمده است که حتی اگر دی لورنتیس بخواهد قرارداد اوسیمن را تمدید کند، سقف دستمزدهای باشگاه را نخواهد شکست و قرارداد او را بدون اضافه کردن حقوق تمدید می کند، یعنی فقط زمان قرارداد افزایش می یابد، ضمن اینکه اگر پیشنهاد مالی کلانی برسد، در مقابل فروش او مقاومت نخواهد کرد.

هم اکنون واسطه ها برای جابجایی دست به کار شده اند تا اوسیمن را به تیم دیگری بفرستند. گفته می شود واسطه هایی که در این میان هستند، همان هایی هستند که کیم مین جائه را به منچستریونایتد می فرستند.

منبع: ورزش سه