لمپارد: به دلیل بند خرید هالند بازیکن چلسی نشد

فرانک لمپارد فاش کرد که در اولین دوره حضورش به عنوان سرمربی چلسی در سال 2019 چقدر به جذب ارلینگ هالند، ستاره فعلی منچسترسیتی، نزدیک شده بود. ...

به گزارش ورزش سه ، فرانک لمپارد اسطوره آبی ها به استمفوردبریج بازگشته و به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت چلسی حضور دارد. او قرار است در بازی یکشنبه مقابل منچسترسیتی و ارلینگ هالند آماده تیمش را روانه میدان کند.

هالند در این فصل برای سیتی بی نظیر بوده و رکورد به ثمر رساندن 52 گل را به دست آورده اما او می توانست در غرب لندن به جای شمال غرب باشد. این اتفاق قرار بود در زمان حضور لمپارد روی نیمکت چلسی در دوره گذشته مربیگری اش رقم بخورد.

لمپارد درباره علاقه به جذب این مهاجم پس از بازی دوستانه مقابل ردبوس سالزبورگ گفت: او بازیکنی است که سعی کردم به چلسی بیاورم، سطح او در آن مقطع بسیار واضح بود. به او افتخار می کنم، من دوست دارم بازیکنانی را در آن سطح ببینم که می خواهند بهترین باشند. من به باشگاه برای جذب او فشار می آوردم اما نمی دانستم که تمایل دارد در تیم دیگری باشد یا نه. رقابت بزرگی بود، فکر می کنم یک بند خرید وجود داشت که شاید با توجه به وضعیت هالند نسبتا منطقی بود. من جزئیات را نمی دانم. نمی دانم او تصمیم می گرفت که بیاید یا نه، اما من طرفدار بزرگ او بودم. من به شدت برای جذب هالند روی باشگاه فشار می آوردم، او فوق العاده بود.

1877384

لمپارد در دوران بازی خود در کنار بسیاری از مهاجمان قابل توجه از جمله دیدیه دروگبا، اسطوره چلسی کار کرد، اما او تمایلی به مقایسه هالند با چهره های نمادین گذشته ندارد. سرمربی آبی ها افزود: نمی توانستم او را با دیدیه مقایسه کنم، اما دیدیه این تاثیر را در مدت زمان طولانی داشت. تاثیر هالند فوری تر بوده است. فکر نمی کنم این مقایسه مستقیم باشد، اما هر دو مهاجمان بزرگی هستند. او به اندازه تمام گل های زده چلسی در فصل جاری گلزنی کرده که یک آمار عالی است. من احترام زیادی برای او قائل هستم. آخرین باری که اینجا بودم سعی کردم او را به چلسی بیاورم. سطح او در آن زمان بسیار واضح بود. به او احترام می گذارم.

از سرمربی چلسی همچنین درباره حضور مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت چلسی سوال شد که او پاسخ داد: اگر رسمی نباشد، نه. نه من هنوز با او صحبت نکرده ام.

منبع: ورزش سه