طرح استادهمیار فرهنگ؛ پاسخی به دغدغه تربیت اجتماعی فرهنگی دانشجویان

فرزاد جهان‌بین گفت: طرح استادهمیار فرهنگ، پاسخی به دغدغه تربیت اجتماعی و فرهنگی دانشجویان در فضای آموزش عالی کشور است. ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از نجف آباد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمانه فرزاد جهان بین با قدردانی از اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به فعالیت های فرهنگی و دانشجویی در چندسال اخیر، تأکید کرد: در کنار تربیت تخصصی دانشجویان، سه تربیت اعتقادی، مهارتی و اجتماعی نیز  باید جدی گرفته شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دغدغه تربیتی جوانان دانشجو در عصر حاضر را بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: با توجه به لزوم تربیت اعتقادی و مهارتی و اجتماعی، در کنار آموزشهای تخصصی دانشجویان، طرح استاد همیار فرهنگ را اجرایی کردیم.

جهان بین در پایان این نشست با تبیین طرح استادهمیار فرهنگ به بررسی و توضیح این طرح پرداخت و گفت: طرح استادهمیار فرهنگ؛ پاسخی به دغدغه تربیت اجتماعی و فرهنگی دانشجویان در فضای آموزش عالی کشور است.

وی به پرسش های اساتید درباره این طرح پاسخ داده و اساتید نیز نظرات خود را بیان کردند.


در ابتدای این نشست رییس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ضمن قدردانی از معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه برنامه ها و فعالیت های انجام شده در سطح کشور از جمله رویداد ملی مشق امید، بر نقش محوری دانشگاه در حل مسائل جامعه تأکید کرد.

فرید نعیمی ضمن تبیین موفقیت های دانشگاه آزاد نجف آباد در برنامه های فرهنگی، اظهار کرد: این دانشگاه اهتمام ویژه ای به استفاده از ظرفیت اساتید در پیشبرد اهداف تربیتی و فرهنگی برای دانشجویان دارد.

انتهای پیام/

مهستا اخباری

منبع: آنا