آرزوی موفقیت بازیکن هوادار برای استقلال در دربی/ اگر ایران باشم حتما به ورزشگاه آزادی می روم

بازیکن هوادار درباره فینال حذفی بین سرخابی های پایتخت گفت: امیدوارم دربی خوبی باشد و استقلال برنده شود.

تیم های فوتبال پرسپولیس و هوادار پنجشنبه، چهارم خرداد، در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که در نهایت پرسپولیس با پیروزی سه بر یک به فینال صعود کرد و حریف استقلال تهران شد.

بابک مرادی، بازیکن هوادار، در مورد این دیدار گفت: بازی خوبی بود اما متاسفانه باختیم. حق مان باخت نبود اما اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد و به پرسپولیس تبریک می گویم.

او در پاسخ به این سوال که بیرانوند گفته ترسوها پنالتی را وسط می زنند، آیا این حرف را آخر بازی به تو زده است، بیان کرد: بین دو نیمه قبل از اینکه به زمین بیایم، به بیرانوند گفتم زمین می آیم و گل می زنم. برای من و گلر ۵۰، ۵۰ بود. اگر وسط هم نمی زدم گل را می زدم. دوست داشتم گل دوم را بزنم اما جلویم پرید. می توانستیم به بازی برگردیم. شرمنده بچه های تیم مان شدم. تیمی یکدل، جوان و خوب داشتیم که آقای ساکت خیلی برای ما زحمت کشید.

او در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه هوادار استقلال هستی و آیا در دیدار فینال حذفی به ورزشگاه می روی، گفت: اگر ایران باشم حتما می روم. امیدوارم دربی خوبی باشد و استقلال برنده شود.

مرادی در واکنش به اینکه در بازی قبل مقابل ذوب آهن خیلی زود تعویض شد، بیان کرد: حاشیه نبود. دقیقه ۱۰ تعویض شدم که فنی نبود. در هر خانواده ای اتفاقاتی می افتد. آقای ساکت مثل پدرم است. اتفاقی افتاد و در خانواده خودمان حلش کردیم. چیزی خاصی نبود.

او در واکنش به این موضوع هم که تیم هوادار تعویض های زودهنگام زیادی دارد، گفت: امسال دو بار برایم اتفاق افتاد که یک بارش مقصر بودم اما در بازی با ذوب آهن تقصیر نداشتم و فنی هم نبود. صحبت کردیم و حل شد. آقا ساکت جای پدر ما را دارد و امسال خیلی به ما کمک کرد. مدیون و ممنونش هستم.

منبع: ایسنا

منبع: خبرورزشی