دهمی والیبال بانوان ایران در آسیا

تیم ملی والیبال زنان ایران با نتیجه سه بر صفر مغلوب چین‌تایپه شد و به عنوان دهمی آسیا اکتفا کرد. ...

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال زنان ایران از ساعت 12:30 امروز چهارشنبه 15 شهریور و در آخرین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف چین تایپه رفت و با نتیجه سه بر صفر و امتیازات 14 بر 25، 19 بر 25 و 24 بر 26 مغلوب حریف شد تا با کسب عنوان دهمی به کار خود در این رقابت ها پایان دهد.

ترکیب اصلی تیم ملی ایران در این دیدار را سودابه باقرپور، نگین شیرتری، مونا دریس، مونا آشفته، فاطمه منظوری، فاطمه خلیلی و محدثه مشتاقی تشکیل دادند.

این دیدار را سانگ از ویتنام داور اول و کارلا هووگ از استرالیا داور دوم سوت زدند.

در ست نخست مسابقه والیبالیست های چین تایپه با توپگیری های به موقع مانع از به امتیاز رسیدن اسپک های قرمزپوشان کشورمان شدند. آن ها با سرویس های هدفمند و بی نقص شان دریافت اول تیم ایران را متزلزل کردند و اختلاف امتیاز خود را افزایش دادند تا در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 14 به نفع تایپه به پایان رسد.

ست دوم دیدار تیم های ایران و چین تایپه با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع تیم چین تایپه رقم خورد.

در ست دوم هم دریافت ایران مقابل سرویس های حریف متزلزل شد و پاسور نتوانست به خوبی تاکتیک های طراحی شده کادرفنی را اجرا و هم تیمی هایش را تغذیه کند و این ست 25 بر 19 به نفع حریف به پایان رسید.

هرچند شاگردان رشیدی در ست سوم شروع خوبی داشتند اما در دقایق پایانی چین تایپه امتیازات برتر را از آن خود کرد و این ست هم با نتیجه 26 بر 24 به نفع تایپه به پایان رسید تا این تیم مقام نهم مسابقات قهرمانی زنان آسیا را از آن خود کند و شاگردان رشیدی با عنوان دهمی به کار خود پایان دهند.

پایان پیام/

منبع: فارس‌نیوز