تقدیر از ملی پوشان کشتی در کمپ تیم های ملی با حضور پولادگر

سید محمد پولادگر در کمپ تیم‌های ملی کشتی حضور یافت و از کشتی‌گیران تقدیر کرد. ...

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بعدازظهر امروز در کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی حضور یافت. در این دیدار که آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز حضور داشت، از کشتی گیران اعزامی به رقابت های جهانی صربستان با اهدای پاداش نقدی از طرف فدراسیون کشتی و توسط پولادگر تقدیر به عمل آمد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ضمن خیرمقدم به مهمانان گفت: من از آقای پولادگر و آقای فرهادیان و همکاران ایشان در معاونت توسعه قهرمانی که به کشتی کمک کردند و همچنین از وزارت ورزش که به اندازه توان از کشتی کشور حمایت می کند قدردانی و تشکر می کنم.

در ادامه پولادگر تصریح کرد: آرزوی ما این است که مدیران ورزشی و تیم هایی که به مسابقات بین المللی اعزام می شوند، وظیفه گرا باشند، نه نتیجه گرا، وظیفه گرا به این معنی که به این معنی که متعهد شوند به مردم و کشورشان و قبل از همه این ها نسبت به خودشان، اگر یک ورزشکاری از خود راضی باشد و بداند که به وظیفه خود عمل کرده، برنده است.

وی افزود: همه حریفان کار و تلاش کرده اند و هیچ کس بدون آمادگی در میدان حاضر نمی شود، صحبت های مرحوم تختی را یکجا خواندم که در مسابقاتی نتیجه نگرفت، اما آنقدر خوب صحبت کرده بود که در ذهنم مانده، گفته بود که طلا در چنگم بود از دستم افتاد و حریف برداشت، مفت چنگش، ما هم باید در میدان قهرمانی جوری عمل کنیم که فقط وقتی حریف بر ما غلبه کند که بیشتر از ما تلاش کرده باشد. در قرآن هم آمده است که هرکس بیشتر تلاش کند نتیجه بهتری می گیرد.

پولادگر گفت: کشتی در ایران به گونه ای شده است که بیشترین تدارکات، بیشترین حمایت ها و بیشترین امکانات به لحاظ تمرینی و آماده سازی در اختیار شما قرار گرفته است و باید بهترین خود در میدان باشید.

وی ادامه داد: همه شما باید بدانید که بهترین هستید و می توانید بر حریفان خود غلبه کنید و هیچ وقت فکر نکنید که آن ها از شما بهتر هستند و مدال هایی که کسب کرده اید بیانگر این بوده است که چنین پتانسیلی در درون شما است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تک تک مردم دعاگوی شما هستند و همشهریان، هم محله ای ها و دوستان نیز به صورت خاص، امیدوارم که بتوانید افتخارآفرین باشید و مردم را شاد کنید.

انتهای پیام/

منبع: آنا