بهره برداری از ۱۵ پروژه آموزشی و پرورشی در استان سمنان

استاندار سمنان خبر داد: ...

به گزارش خبرنگار ایمنا، سیدمحمدرضا هاشمی امروز _ یکشنبه بیست و ششم شهریورماه _ در آئین بهره برداری همزمان از دو هزار پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور، اظهار کرد: ۱۵ پروژه آموزشی و پرورشی در سطح استان سمنان همزمان با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید به بهره برداری رسید.

وی با تاکید بر اهمیت نقش سازنده آموزش و پرورش در سطح جامعه، افزود: هزینه در بخش آموزش و پرورش سرمایه گذاری است.

استاندار سمنان با اشاره به مشارکت مطلوب خیران استان در موضوع نوسازی و تجهیز مدارس، خاطرنشان کرد: خیران در زمینه مقاوم سازی و راه اندازی مدارس تازه ساخت مشارکت خوبی داشته اند.

هاشمی با تاکید بر انجام اقدامات خوب در حوزه تولید محتوا و ارتباط گیری مدیران مدارس با دانش آموزان، تصریح کرد: برنامه ریزی در راستای افزایش بهره وری آموزش و پرورش در مدارس استان سمنان باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایمنا، آئین بهره برداری همزمان از دو هزار پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور و حضور ویدئو کنفرانسی استاندار سمنان در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد.

در این آئین مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش و ۴۰ نفر از مدیران مدارس استان حضور داشتند.

منبع: ایمنا