قویدل: تحصیل ۵۲ هزار دانش آموز کلاس اولی در مدارس هرمزگان از امروز آغاز شد

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از تحصیل ۵۲ هزار دانش آموز پایه اول در ۲۱۰۰ کلاس درس در سراسر استان خبر داد. ...

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، محمد قویدل در مراسم جشن شکوفه ها در دبستان دولتی ۱۳ آبان اظهار داشت: شاهد حضور دانش آموزان کلاس اول ابتدایی در مدارس سراسر استان همزمان با سراسر کشور هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: حدود ۵۲۰۰۰ دانش آموز پایه اول در قریب به ۲۱۰۰ کلاس درس در مدارس دولتی و غیردولتی فرآیند تعلیم و تربیت خودشان را از امروز شروع کردند.

این مقام مسئول با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای پروژه مهر سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ افزود: در شورای آموزش و پرورش استان با دستور استاندار محترم بین همه ی فرمانداران و بخشداران و مناطق ۲۳ گانه همراهی خیلی خوبی نسبت به سالهای قبل اتفاق افتاد و این همدلی، یکپارپگی و همراهی باعث شد سال تحصیلی را با آمادگی بیشتر نسبت به سالهای قبل آغاز کنیم.

وی گفت: امسال توجه ویژه آموزش و پرورش استان به مدارس عادی دولتی بود و حدود ۵۰۰ واحد آموزشی در ایام تابستان، بهسازی، رنگ آمیزی، زیبا سازی، تعمیر و تجهیز شد.

قویدل اضافه کرد: با استفاده از طرح شهید عجمیان برای شاداب سازی مدارس اقدام شد و گروه های جهادی مختلف یاریگر آموزش و پرورش در زمینه پروژه مهر بودند.

انتهای پیام/

منبع: برنا