ورزش بانوان باید در اولویت باشد / لزوم توجه به ورزش همگانی در همه هیات های ورزشی

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بحث ورزش بانوان باید در اولویت باشد چرا که موتور ورزش در خانواده با حضور بانوی خانواده روشن خواهد شد. ...
{ @context : https://schema.org/ , @type : CreativeWorkSeries , name : ورزش بانوان باید در اولویت باشد / لزوم توجه به ورزش همگانی در همه هیات های ورزشی , aggregateRating : { @type : AggregateRating , ratingValue : 5 , bestRating : 5 , ratingCount : 1 } }

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، علیرضا تاج فیروز در جلسه دیدار وزیر ورزش و جوانان با روسای هیئات ورزشی و مدیران شهرستان های استان اظهار کرد: حضور وزیر ورزش و جوانان در اولین سفر استانی خود پس از کسب رای اعتماد به مشهد را به فال نیک می گیریم.

وی ضمن اعلام آمادگی برای حضور در بین ادارات شاخص کشور، بیان کرد: خراسان رضوی به جمیع جهات باید در رتبه های برتر کشور باشد؛ در این راستا امیدوارم در آینده ای نزدیک وضعیت ورزش و جوانان استان به به جایگاه واقعی خود بازگردد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: در چند سال اخیر در حوزه جوانان به واقع کاری انجام نشده و در این دوره برنامه ریزی ویژه ای برای حوزه جوانان در نظر گرفته ایم.

تاج فیروز ادامه داد: در جلسات مختلف محورهایی رو مشخص کردیم تا طبق آنها بتوانیم با قدرت به سمت جلو حرکت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: ورزش همگانی تنها برای هیات ورزش همگانی نیست و تمام هیات های ورزشی باید ورزش همگانی خود را راه اندازی کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: همکاران ما در این اداره کل جزو بهترین و با اخلاق ترین کارمندهای دولت هستند و امیدوارم با حمایت های این عزیزان ورزش و جوانان استان را در تراز خراسان و در شان امام مهربانی ها برسانیم.

تاج فیروز عنوان کرد: در این چند ماه از حضور بنده یکی از دغدغه های اصلی ما بحث اعتبارات عمرانی بود؛ متاسفانه در سال گذشته تنها دستگاهی بودیم که حدود ۲۰ میلیارد تومان از اعتبارمان به حساب خزانه برگردانده شد و در سال جاری تلاش کردیم تمام بودجه رو جذب کنیم.

وی درباره ورزش قهرمانی نیز خاطر نشان کرد: در این سه ماه خراسان رضوی در چهار رشته میزبان المپیادهای مختلف ورزشی بود که سعی شد به بهترین شکل انجام شود.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: در انتصابات اداره کل سعی شده جوان گرایی و تخصص گرایی را در اولویت قرار دهیم.

انتهای پیام//

 

منبع: برنا