برگزاری چهل و سومین قرعه کشی قرض الحسنه بانک مسکن در اواخر مهرماه

چهل و سومین مرحله قرعه کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک مسکن در اواخر مهرماه برگزار و اسامی برندگان این دوره اعلام خواهد شد. ...

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، به پاس اعتماد و همراهی هم وطنان خیرخواه، در این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه به بیش از 440 هزار برنده خوش شانس، جوایز نفیسی به ارزش کلی 1.952 میلیارد ریال اعطا می شود.

سید محسن فاضلیان عضو هیئت مدیره و معاون مدیرعامل بانک مسکن در امور اعتباری با اشاره به ارزشمندی پس انداز قرض الحسنه توسط مردم و مشارکت در این اقدام خیرخواهانه گفت: تعداد چهار میلیون و 400 هزار مشتری خیر این بانک مشمول شرایط قرعه کشی شده اند.

عمده مصارف قرض الحسنه بانک مسکن مربوط به حوزه های رفاه اجتماعی و شامل سرفصل های اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با موعد سررسید بالا، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به معرفی شدگان دو نهاد بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره و تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری است.

طبق آمار، نسبت مصارف قرض الحسنه بانک مسکن به منابع آن از 100 درصد هدف تعیین شده توسط قانون گذار نیز فراتر رفته و این مهم نشان از تمرکز این بانک برای انجام مسئولیت اجتماعی، توسعه رفاه مردم شریف و کارگشایی از مشکلات آنان به ویژه در ازدواج جوانان و ایجاد شغل دارد.

بانک مسکن با گام برداشتن در راستای انجام رسالت دیرینه، منابع و اعتبارات خود را صرف ایجاد سرپناه برای اقشار مختلف مردم، هموار کردن مسیر ازدواج برای جوانان و اشتغال زایی کرده است و کارکنان این بانک تلاش در این مسیر را یک کار فرهنگی و ارزشی می دانند.

به پاس قدردانی بانک مسکن از مشارکت هم میهنان در این کار خداپسندانه، 84 کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو داخلی، 1000 کمک هزینه 500 میلیون ریالی خرید لوازم خانگی تولید داخل، 2500 کمک هزینه 100 میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات، 3000 کمک هزینه 50 میلیون ریالی خرید صنایع دستی و میلیون ها ریال جوایز نقدی، در این دوره به برندگان قرعه کشی حساب های پس انداز این بانک اهدا خواهد شد.

مهلت مورد پذیرش این دوره برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی و محاسبه امتیازها از تاریخ ۱۴۰۱/۵/۱ تا ۱۴۰۲/۴/۳۱ بود.

انتهای پیام/

منبع: آنا