لاین دوچرخه سواری در ساری راه اندازی می شود

شهردار ساری: ...

به گزارش خبرگزاری ایمنا از ساری و به نقل از روابط عمومی شهرداری ساری، محمدحسین قبادی در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعضای شورای اسلامی شهر ساری بابیان اینکه توسعه ورزش نیازمند همکاری همه دستگاه ها است، اظهار کرد: شهرداری ساری در حمایت از مدال آوران بازی های آسیایی و پا را آسیایی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی افزایش سرانه ورزشی را از الزامات دانست و افزود: در حال حاضر ما از استاندارها خیلی عقب هستیم و نیاز است فضاهای ورزشی که داریم را به خوبی حفظ کنیم.

شهردار ساری انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری ساری را در اجرای برنامه های ورزشی تفریحی لازم دانست و تاکید کرد: با همکاری این دو نهاد می توان نشاط و شادابی را در بین شهروندان ارتقا داد.

قبادی خواستار توجه ویژه به ورزش مناطق محروم شد و گفت: توجه به مناطق کمتربرخوردار و کشف استعدادها و جانمایی امکانات ورزشی در این مناطق باید بیشتر از سایر مناطق در اولویت قرار گیرد.

وی به اهمیت توجه به ورزش همگانی در مرکز استان پرداخت و گفت: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، به دنبال این هستیم لاین دوچرخه سواری را در سطح شهر ساری راه اندازی و اجرایی کنیم.

منبع: ایمنا