با سامانه های پدافندی دست متجاوزان را از آسمان ایران قطع کرده ایم

...

 امیر سرتیب علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در ایستگاه رادار تاکتیکی شهید اصلان علی زاده نمین اردبیل از بخش های مختلف این سایت بازدید کرد و توان رزمی و آمادگی دفاعی این سایت تاکتیکی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی رو به افول است و برای حفظ قدرت خود به دنبال لطمه زدن به ایران اسلامی است، اظهار داشت: ما به عنوان سرباز باید آمادگی شب حمله را داشته باشیم و نباید غفلت کنیم، همین آمادگی موجب می شود دشمن شهامت تجاوز به این مرز و بوم را نداشته باشد.

 فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش همگام با سایر نیرو های مسلح، با تمام قوا در دفاع از تمامیت ارضی و امنیت حریم هوایی کشور در میدان رزم حضور دارد.

وی تصریح کرد: پدافند هوایی توانسته است با بهره گیری از فناوری های نوین بومی در حوزه سامانه های پدافندی و موشکی دست متجاوزان را از رسیدن به آسمان جمهوری اسلامی قطع کند.

امیر سرتیپ صباحی فرد با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت ابراز کرد: هیمنه و قدرت توخالی استکبار جهانی از دست رفته است و هیچ قدرتی قادر به جبران آن نیست و ان شاءالله هرچه زودتر شاهد اضمحلال این رژیم نحس و غاصب صهیونیستی خواهیم بود.

منبع: اخبار اردبیل باشگاه‌خبرنگاران