ستاره تیم ملی فوتبال ایران هشدار داد؛ در مورد سوریه نباید این اتفاق بیفتد

پیام نیازمند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در مورد دست کم گرفتن سوریه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ هشدار داد.

پیام نیازمند گلر ملی پوش فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال با اشاره به اینکه تیم ملی به سلامت از مرحله گروهی عبور کرد تاکید کرد که ملی پوشان باید در مراحل بعدی با کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز به میدان بروند.

پیام نیازمند در مورد بازی با سوریه گفت: «بازی گذشته می تواند درس خیلی خوبی برایمان باشد. تیم هایی که توقعی از آن ها  نمی رفت دیدید چگونه مقابل قدرت های آسیا کار کردند. سوریه تیم خیلی خوبست که سخت گل می خورد. یک گل خورده بیشتر ندارد. می دانیم با سازماندهی بازی و دفاع می کند. چشم به ضد حملات دارد. بابد تمام تمرکزمان را به کار بگیریم تا کمترین اشتباه را داشته باشیم.»

سنگربان ذخیره تیم ملی درباره دستکم گرفتن برخی رقبا و در واکنش به نتایجی که در جام ملت های آسیا رقم خورده هم اظهار داشت: «همه می دانیم که بازی ساده و تیم کوچک در این جام وجود ندارد. همه تیم ها با قدرت و انگیزه دوچندان وارد مسابقات می شوند. نباید حریفمان را دست کم بگیریم. تمام توان و انرژی مان را برای این بازی به کار می گیریم.»

بیشتر بخوانید: یک ایرانی بین ۵ ستاره برتر جام ملت ها/ فرانسوی ها تحت تاثیر درخشش بازیکن تیم ملی فوتبال

منبع: خبرورزشی