درخواست دسته جمعی بازیکنان قطر برای مصاف با ایران

«حسن الهیدوس» کاپیتان تیم ملی قطر در این باره گفت: باید از هوادارانمان که از ما در دیدارهای گذشته حمایت کرده اند، تشکر کنم.

تیم های ملی فوتبال ایران و قطر شامگاه چهارشنبه ۱۸ بهمن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ رو در روی هم قرار می گیرند تا یک پای فینال این دوره از مسابقات مشخص شود.

از همین رو بازیکنان تیم ملی قطر خواستار حضور هواداران این کشور در ورزشگاه الثلاثه شدند تا از آنها در مصاف با بازیکنان ایران حمایت کنند.

«حسن الهیدوس» کاپیتان تیم ملی قطر در این باره گفت: باید از هوادارانمان که از ما در دیدارهای گذشته حمایت کرده اند، تشکر کنم. ایران تیم قدرتمندی است و در نیمه نهایی با آنها مصاف دشواری داریم.

او ادامه داد: ما برای این بازی آماده هستیم و از هواداران انتظار داریم که ورزشگاه را پ ر و ما را تشویق کنند.

«عبدالعزیز حاتم» دیگر بازیکن تیم ملی قطر در آستانه رویارویی با ایران اظهار داشت: ما در آستانه حضور در دومین فینال متوالی خود قرار داریم و برای غلبه بر ایران در نیمه نهایی نیاز به حمایت هواداران داریم.

او افزود: منکر سخت بودن مصاف با ایران نمی شوم اما باید اعتماد به نفس خود را حفظ کنیم.

«اسماعیل محمد» یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی قطر در رابطه با دیدار با ایران بیان کرد: دومین صعود متوالی به مرحله نیمه نهایی یک نتیجه تاریخی برای قطر محسوب می شود. این موفقیت با تلاش و جا طلبی بازیکنان به دست آمده است.

او تصریح کرد: ما قدم به قدم پیش می رویم، مسؤولیتی بر روی دوش ما است و باید با نتایجی که به دست می آوریم هواداران را خوشحال کنیم.

منبع: همشهری