افزایش ساعات کاری کسبه در خوی در چارچوب قوانین بررسی می‌شود

فرماندار خوی: ...
فرماندار خوی گفت: حفظ امنیت مسافران و گردشگران از اولویت های این شهرستان است.

کریم علی نژاد امروز، ۳۰ اردیبهشت ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان، با بیان اینکه در ایام عید امسال امنیت نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر مسافران مرز رازی با دقت کامل تامین شد، تصریح کرد:افزایش ساعات کاری شب مورد در خواست برخی کسبه نیز در چارچوب قوانین موجود بررسی می شود.

حجت الاسلام قاسم خانی امام جمعه خوی نیز در این جلسه با اشاره به ۲۴ ساعته شدن مرز رازی و درخواست صنوف برای خدمات دهی به مسافران در شب اظهار کرد: این درخواست در این جلسه تصمیم گیری شده و نتیجه آن به شورای تامین ارجاع خواهد شد.

وی با بیان اینکه حل مشکلات جامعه در راس امورات است، تصریح کرد: به تناسب نیازهای موجود افراد جدیدی را به اعضای شورای فرهنگ عمومی اضافه می کنیم.

تقی پورمحمودی، رییس اتاق اصناف خوی نیز در این جلسه با اشاره به ۲۴ ساعته شدن مرز رازی و تبدیل شهرخوی به شهر توریستی اظهار کرد: اصنافی که در مسیر تردد مسافران قرار دارند درخواست کرده اند برای خدمات بهتر و بیشتر ساعت شبانه مغازه ها افزایش یابد.

حجت الاسلام مسلمی رییس تبلیغات اسلامی خوی نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به صحبت های امام جمعه در خصوص سبک زندگی افزایش ساعات کاری مغازه ها در شب منجر به آسیب روانی در جامعه می شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا