خدمات بی‌نظیر دولت شهید رئیسی در حوزه راهسازی در اردستان

فرماندار اردستان مطرح کرد؛ ...
فرماندار شهرستان اردستان گفت: در سه سال گذشته دولت سیزدهم با مجموعه اقدامات انجام شده خدمات بی نظیری در حوزه راه سازی و مرمت جاده ها در شهرستان اردستان رقم خورد.

سید محمدهادی احمدی طباء در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از وظایف مسئولان دولتی تا قبل از انتخابات پیش رو تبیین خدمات دولت سیزدهم خواهد بود از این روز از همه مسئولان ادارات می خواهم نسبت به بیان خدمات دولت در سه سال گذشته در حوزه کاری خود اقدام کنند.

وی بر لزوم بازگو کردن دستاوردهای دولت در مدت ریاست جمهوری آیت الله رئیسی تاکید و اظهار کرد: بخش زیادی از اقدامات دولت سیزدهم هنوز برای مردم بازگو نشده و اگر این کار انجام نشود به رئیس جمهور شهید ظلم کرده ایم و ما هم در ظلمی که به ایشان می شود شریک هستیم.

فرماندار اردستان با بیان اینکه در سه سال گذشته با پیگیری های فرمانداری، نماینده وقت مجلس و مساعدت های رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه کشور خدمات بی نظیری در حوزه راه سازی و مرمت جاده ها در شهرستان اردستان رقم خورد، گفت: با توجه به مطالبه مردمی که در حوزه راه وجود داشت بیش از ۱۳۰ کیلومتر از راه های مواصلاتی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال روکش آسفالت شده است که برخی از این پروژه ها همچنان ادامه دارد.

احمدی طباء با اشاره به تکمیل فاز سوم روشنایی محور ترانزیت اردستان با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال گفت: آنچه که در این شهرستان با توجه به نگاه ویژه دولت و پیگیری مسئولان شهرستان رخ داد یک جهاد خدمت رسانی در حوزه راه سازی و نهضت آسفات بوده است. به عنوان مثال سال گذشته ۱۸ کیلومتر از جاده روستایی بخش ریگستان زواره بعد از گذشت ۲۰ سال آسفالت شد.

وی تصریح کرد: خط کشی بیش از ۲۰۰ کیلومتر از راه های شهرستان به ویژه در نقاط پرتردد با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و گذاشتن شش کیلومتر حفاظ میانی در جاده اصفهان به اردستان حدفاصل روستای باقرآباد تا کارخانه سیمان با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال از جمله ثمرات نهضت آسفالت و راه سازی دولت سیزدهم محسوب می شود که موجب افزایش ایمنی در تردد، کاهش نگرانی از حوادث رانندگی و در نهایت رضایت مردم اردستان شد.

فرماندار اردستان با بیان اینکه بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر راه هم سنگ و ۹۰۰ کیلومتر راه روستائی در شهرستان اردستان وجود دارد که بیشتر آنها با توجه به قدمت چند دهه و ترافیک سنگین نیازمند بازسازی و نوسازی است، گفت: در سه سال گذشته با همراهی دیگر مسئولان شهرستان بیش از ۵۰ درصد از راه های شهرستان که دارای خرابی شدید بودند مرمت و روکش آسفالت شد.

احمدی طباء با تاکید بر ادامه اجرای نهضت آسفالت در این شهرستان گفت: در حال حاضر سه تیم راه سازی در جاده های مختلف روستایی و بزرگراه شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

وی یکی از برنامه های مهم شهرستان اردستان را تکمیل باند دوم محور اردستان به اصفهان عنوان کرد و گفت: تنها ۶ کیلومتر از باند دوم این مسیر باقی مانده است که با توجه به سفر استاندار اصفهان به شهرستان اعتبار خوبی برای ساخت دو دهانه پل راه آهن و همچنین زیرسازی و آسفالت مسیر اختصاص داده شده است که امیدواریم تا شهریور سال آینده شهرستان اردستان نیز به واسطه تکمیل این بزرگراه به طور کامل به مرکز استان و شهر اصفهان متصل شود. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا