پلیس رژیم صهیونیستی معترضان را تهدید کرد

به دنبال فراخوان برای تظاهرات خودرویی در مسیر فرودگاه «بن گوریون» در «تل‌آویو» با هدف جلوگیری از سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به آلمان، پلیس رژیم اشغالگر به این معترضان نسبت به مسدود کردن مسیر فرودگاه هشدار داد. ...

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، شبکه خبری المیادین در این باره اعلام کرد که پلیس رژیم صهیونیستی به معترضان هشدار داده است که در صورت هرگونه تخلف و مسدود کردن مسیر منتهی به فرودگاه با جریمه مواجه خواهند شد.

در همین راستا، خبرنگار المیادین در قدس اشغالی نیز گفت که نیروهای نخبه ارتش رژیم صهیونیستی در تظاهرات برنامه ریزی شده امروز در «تل آویو» و فرودگاه «بن گوریون» شرکت خواهند کرد.

قرار است که بنیامین نتانیاهو امروز در سفری سه روزه عازم برلین شود.

سه شنبه نیز هم زمان با تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به برلین، صدها چهره دانشگاهی صهیونیست خواستار لغو این سفر شدند. آنها همچنین فراخوانی برای تظاهرات در برلین و فرودگاه «بن گوریون» برای جلوگیری از این سفر صادر کردند.

شبکه خبری المیادین در این باره گزارش داد که حدود یک هزار چهره دانشگاهی صهیونیست در پیامی به سفیر آلمان و سفیر انگلیس در سرزمین های اشغالی، خواستار تلاش برای لغو این سفر در اعتراض به طرح اصلاحات قضایی کابینه بنیامین نتانیاهو شدند.

در همین حال، منابع رسانه ای اعلام کردند که صهیونیست ها فراخوانی را برای برگزاری تظاهرات خودرویی در اطراف فرودگاه بن گوریون برای فردا چهارشنبه ۲۴ اسفندماه صادر کرده اند تا مانع از خروج نتانیاهو و همسرش از تل آویو شوند.

همچنین روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز اعلام کرد که هزاران اسرائیلی ساکن برلین در حال آماده شدن برای «برهم زدن» سفر بنیامین نتانیاهو به برلین در روز چهارشنبه هستند.

 

انتهای پیام/

منبع: آنا