قسام در ۲ مرحله «سدیروت» را موشک‌باران کرد

گردان های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در ۲ نوبت شهرک صهیونیست نشین «سدیروت» در اطراف نوار غزه را موشک باران کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، گردان های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از ۲ حمله موشکی جدید خود به شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه خبر داد.

گردان های قسام با صدور ۲ بیانیه جداگانه اعلام کرد که در واکنش به جنایت های رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه، شهرک صهیونیست نشین «سدیروت» در اطراف نوار غزه را موشک باران کرده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که آژیر هشدار در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.

علاوه بر این گردان های قسام بیان کرد که در عملیاتی ترکیبی، مبارزان این گردان های در شرق شهر «جبالیا» یک بمب رعدی را در میان نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کرده و یک نفربر صهیونیستی را نیز با گلوله «تاندوم» هدف قرار داده اند.

بر اساس اعلام قسام شماری از این نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیده و شمار دیگری از آنان نیز زخمی شده اند.

همچنین یک تانک «مرکاوا» و یک تانک «مرکاوا ۴» ارتش رژیم صهیونیستی در شرق اردوگاه جبالیا از سوی مبارزان قسام با گلوله های «یاسین ۱۰۵» هدف قرار گرفتند.

پیش از این نیز گردان های قسام اعلام کرد که از منطقه نفوذ ارتش رژیم صهیونیستی در شرق اردوگاه «جبالیا» در شمال نوار غزه، شهرک صهیونیست نشین «عسقلان» را موشک باران کرده است.

در عملیات دیگر گردان های قسام، مبارزان این گردان ها در شرق اردوگاه جبالیا گلوله ای ضدزره را به وسیله پهپاد روی یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی انداختند.

منبع: اخبار خارجی مهرنیوز