تصویر دومین مامور پلیس دیلیم که توسط سارقان به رگبار بسته شده بود | سروان جلیل دازه به شهادت رسید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: سروان جلیل دازه که شب ۹ فرورین سال جاری در شهر بندر امام حسن شهرستان دیلم بر اثر درگیری گشت انتظامی پلیس با سارق مسلح دچار مجروحیت شده بود امروز صبح به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ جهانبخش طهماسبی اظهار کرد: گشت انتظامی ساعت ۲۱ شب سه شنبه ۹ فروردین سال جاری در شهر امام حسن ع شهرستان دیلم جهت انجام ماموریت به محل اعزام می شوند که به محض حضور عوامل انتظامی در صحنه، سارق و شرور مسلح با اسلحه کلاش به سمت ماموران تیراندازی کرده که متاسفانه در این حادثه همکار وظیفه ستوان سوم سید نوید موسوی بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمده و ستوان یکم انتظامی جلیل دازه به دلیل جراحت وارده به بیمارستان گناوه منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: این افسر شایسته فردی بسیار اخلاق مدار بود که سال ها با جدیت و انگیزه مثال زدنی انجام وظیفه می کرد. ستوان جلیل دازه صبح امروز ۱۲ فروردین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با عرض تسلیت و تبریک به خانواده معظم شهید جلیل دازه ، خانواده بزرگ انتظامی کشور و مردم شهید پرور استان بوشهر گفت: به زودی زمان مراسم تشییع و تدفین این شهید بزرگوار اعلام خواهد شد.

سرهنگ طهماسبی خاطرنشان کرد: قاتل سرباز شهید سیدنوید موسوی و ستوان جلیل دازه در یک عملیات موفق پلیس، کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع حادثه دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

منبع: همشهری