آخرین وضعیت سلامتی فرزاد فرزین؛ از هوش رفته بود | مسمومیت یا امیکرون؟

در ویدیویی که اخیرا توسط تیم فرزاد فرزین در اختیار رسانه ها قرار داده شده است، گفته شده که این هنرمند به علت مسمومیت در بیمارستان بستری شده است ولی اکنون حال جسمانی خوبی دارد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، فرزاد فرزین، خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه ای قطعه مشترک «ماسک» را به زبان های ترکی و فارسی تولید کرده بود، قرار بود برای نخستین بار و پیش از انتشار ترانه مشترکش با یالچینتاش، ۳۱ مارس در استانبول به روی صحنه برود ولی بعدتر اعلام شد که این خواننده به علت ابتلا به کرونا از اجرای خود بازمانده است.

در همین حوالی از سوی برخی رسانه ها اعلام شد که حال این خواننده نامساعد است و حتی سطح هوشیاری او پایین آمده است گرچه این خبر هنوز به تأیید فرزین و تیم او نرسیده بود. با این حال امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ طی ویدیویی که از سمت تیم این خواننده در اختیار رسانه ها داده شده است، از حال جسمانی او می گویند.

در این ویدیو گفته می شود: «حال فرزاد عزیز بهتر است ولی دو روز پیش حال خوبی نداشت، بخاطر مسمومیتی که داشتند و شدیدا آب، سدیم و پتاسیم بدنشان پایین آمده بود و از هوش رفته بودند. در ابتدا گمان می رفت که امیکرون باشد که البته علایم آن را خیلی نداشتند و تست ها و آزمایش ها بیشتر روی مسمومیت بود و بعد از اینکه درمان شدند امروز حال خیلی بهتری دارند و فردا هم خیلی بهتر خواهد شد و جای نگرانی نیست.»

منبع: همشهری