پخش سریال بدل از جمعه/ تلویزیون مخاطبان بسیاری دارد

...

رضا نصیری، تهیه کننده درباره سریال بدل گفت: داستان سریال مثل کار های قبلی آقای مسعودی حول محور یک خانواده و محلی است که در آن زندگی می کنند. همچنین ماجرا هایی که میان اهالی محل و این خانواده می گذرد را نیز در سریال خواهیم دید.

نصیری درباره آخرین مراحل پس تولید ادامه داد: مراحل پایانی تدوین، صداگذاری سریال در حال انجام است و از جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت حوالی ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

 

 وی افزود: محورقصه خانواده ای به نام عطاران است که شهرام قائدی نقش پدرخانواده مسلم وخانم مقتدی نقش مادر خانواده عزت را برعهده دارند. آنها سه فرزند دارند که قصه بیشتر حول پسر بزرگ شان رضا بابازی عرفان آصفی و اتفاقاتی که میان او و دوستش و بقیه اهالی محل می افتد، می گذرد.

نصیری عنوان کرد: حال وهوای کار، حال وهوای کار های طنزی است که آقای مسعودی پیش از این نوشته و کارگردانی کرده اند؛ مثل بزنگاه، سه در چهار و سه دونگ سه دونگ. نقش خانواده در این سریال برجسته است. همچنین شاهد روابط میان همسایه ها و هم محله ای ها هستیم که این روز ها کمی فراموش شده است. به واسطه پرداختن به همین روابط، بدل فضای گرم و شیرینی دارد.

نصیری درباره اینکه بعد از تهیه کنندگی برنامه هایی مثل کودک شو، ماجراجویان، تهمتن، ماه منیر، مردان آهنین حالا تجربه تهیه سریال انجام دادند توضیح داد:سال های قبل در  سینما سرمایه گذاری و تهیه کنندگی را شروع کرده بودم، با کار نمایشی ناآشنا نبودم، اما با این سریال فرصت شد که دوباره به این عرصه بیایم.

وی عنوان کرد: تلویزیون مخاطب گسترده تری دارد و کسانی که سریال کارمی کنند، می گویند ارتباط بیشتری با بیننده ها داریم. از این حیث ترجیح می دهم در تلویزیون کار کنم. بیشتر فعالیت هایی که طی این ۲۲ سال دراین عرصه داشتم در تلویزیون بوده؛ یعنی تلویزیون را خانه خود می دانم و همچنان باور دارم مخاطبان زیادی پای تلویزیون می نشینند. تلویزیون کار های پربیننده ساخته و همیشه در سبدش محصولات مختلفی بوده که جامعه را با خود همراه می کرده است. اگر فضای پلتفرم ها را رصد کنید، می بینید پرمخاطب ترین سریال هایی که در آن فضا ساخته شده نهایتا چندصد هزارنفر بوده، اما برنامه های تلویزیونی مخاطبان میلیونی دارند. 

نصیری خاطر نشان کرد: باید استعداد های جدیدی به تلویزیون وارد شوند؛ ما جوانان با استعداد زیادی داریم که می توانند ستاره های بزرگی شوند. مثل سال های قبل که استعداد ها در تلویزیون شکل می گرفت و بعد در سینما وجا های دیگر شاهد حضور آنها هستیم. البته باید فضا راکمی بازتر کنیم تابتوانیم استعداد چهره های جدید و حرفه ای را به مردم نشان دهیم و نسل تازه ای را معرفی کنیم.

منبع: اخبار فرهنگی باشگاه‌خبرنگاران