آیت الله یعقوبی در پی شهادت رییس جمهور پیام تسلیت صادر کرد

آیت الله یعقوبی به مناسبت شهادت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی و هیات همراه پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله یعقوبی به مناسبت شهادت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و هیأت همراه پیام تسلیت صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
إ ن ا ل ل ه و إ ن ا إ ل ی ه ر اج ع ون

خبر حادثه هولناک بالگرد رئیس جمهور ایران حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ما را شوکه کرد و برای دور ماندن جمهوری اسلامی ایران و دوستداران آقای رئیسی از بلا دست به تضرع، دعا و توسل به خداوند متعال برداشتیم، اما مشیت خداوند متعال بر این بود که وی و همراهان صالحش به اجر جزیل و تنعم در محضر او نائل شوند و خداوند آنان به ساحت رحمت خود پذیرفت و به ائمه اطهار پیوستند.

وی عمر شریف خود را با اعمال نیکی که میزان اعمالش را سنگین تر می کند، به پایان رساند، زیرا برای افتتاح سدی بزرگ و بررسی اوضاع و احوال مردم آن مناطق دورافتاده رفته بود. بنده زمانی که وی متولی آستان قدس رضوی بود، از نزدیک با ایشان آشنا بودم و فضیلت علمی، اخلاق مداری و ولایتمداری استوارش را نسبت به پیامبر و اهل بیت پاکش ص درک کرده بودم.

این مصیبت بزرگ را به رهبر و ملت جمهوری اسلامی ایران تسلیت می گویم و امیدوار هستم همان گونه که در ۴۵ سال گذشته آزمون های سختی را پشت سر گذاشتند، با سلامت، سربلندی و شایستگی از این مرحله سخت و پیچیده نیز عبور کنند، زیرا ملت مسلمان ایران این توانایی را دارد که سران برجسته ای را تربیت کند که این راه سرافرازی و عزت را ادامه دهند. ستایش خدایی را که هیچکس جز او سزاوار ستایش بر اتفاقات ناگوار نیست.

محمد الیعقوبی- نجف اشرف
۱۱/ذو القعده/۱۴۴۵

منبع: اخبار مذهبی مهرنیوز