دلایل ردصلاحیت داوطلبان انتخابات فقط به خودشان ارائه می شود

به گفته رئیس ستاد انتخابات کشور اگر داوطلبی نسبت به عدم تائید خود سوالی داشته باشد، می‌تواند به فرمانداری مراجعه کند و دلایل این عدم تایید به خود داوطلب، اعلام می‌شود. ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در راستای اجرای ماده ۶۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با اتمام مهلت بررسی صلاحیت ها داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیات های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه، جمعه اخیر نتایج بررسی ها به دواطلبان اعلام شد.

براساس آنچه از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شده، این نتایج نهایی نیست و داوطلبان در صورت اعتراض به نظر هیات اجرایی، از ۲۱ آبان فرصت داشتند تا از ساعت ۸ الی ۱۸ به صورت غیر حضوری و صرفا از طریق مراجعه به نشانی الکترونیکی keshvar.moi.ir اعتراض خود را ثبت کنند. این فرصت فردا به پایان خواهد رسید و پس از بررسی اعتراض ها براساس گفته رئیس ستاد انتخابات کشور، ممکن است نتایج تغییراتی داشته باشد.

رئیس ستاد انتخابات همچنین صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی درباره نتایج بررسی صلاحیت ها گفت: اگر داوطلبی نسبت به عدم تایید خود نکته یا سوالی داشته باشد، می تواند به فرمانداری مراجعه کند و دلایل این عدم تایید به خود داوطلب، اعلام می شود.

وی تاکید کرد: براساس قانون دلایل عدم تایید صلاحیت فقط به خود داوطلب ارائه می شود و امکان ارایه این دلایل به نماینده داوطلبان نیست.

پایان پیام/

منبع: فارس‌نیوز