بهترین ساعت های هوشمند برای کودکان

...

در دسته بندی ساعت های هوشمند، برای استفاده کودکان نیز دسته بندی تخصصی وجود دارد که این ساعت ها از نظر طراحی، قابلیت ها، جذابیت و قیمت با ساعت های هوشمند معمولی تفاوت زیادی دارند.

در این گزارش، پنج ساعت هوشمند مناسب برای کودکان معرفی شده است:

ساعت Noise Scout Kids

این ساعت هوشمند دارای یک اسلات سیم کارت با قابلیت تماس و دارای دوربینی است که از تماس تصویری پشتیبانی می کند، علاوه بر این، ساعت مذکور دارای دکمه SOS است که می تواند به سرعت هشدار هایی را با جزئیاتی مانند مکان فعلی به والدین ارسال کند.

والدین می توانند برنامه Noisefit Buddy را در دستگاه های Android و iOS خود نصب کنند تا ساعت هوشمند را از راه دور دنبال و نظارت کنند.

 ساعت Watch Out Wearables

 این ساعت هوشمند فناوری ضد سرقت را ارائه و از تماس های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند، در طراحی رنگارنگ با صفحه نمایش دایره ای و دوربین ۲ مگاپیکسلی عرضه می شود و دارای سنسور بوت است که به طور خودکار هنگام برداشتن ساعت از دست، به والدین اعلان ارسال می کند.

ساعت Sekyo

این ساعت با پشتیبانی تماس محلی با قیمت مقرون به صرفه ای عرضه می شود. با این حال، فقط با شبکه ۲G سازگار است و قابلیت تماس تصویری را ندارد. این ساعت دارای GPS داخلی است و می تواند موقعیت مکانی را در زمان واقعی با والدین با دقت حداکثر ۹۰ متر به اشتراک بگذارد. از ردیابی به موقع پشتیبانی می کند. دارای بند مناسب برای پوست و مقاوم در برابر آب است که آن را به همراهی عالی برای کودکان تبدیل می کند.

ساعت Fitbit Ace ۳

یک ردیاب تناسب اندام که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است که تا هشت روز عمر باتری، ردیابی خواب و بسیاری از ویژگی های کنترل والدین را از طریق برنامه Fitbit ارائه می کند. این دستگاه به ایجاد عادات سالم برای کودکان کمک می کند و سیگنال های مجازی خاصی را هنگامی که کودک یک کار را انجام می دهد ارائه می کند. 

اپل واچ و SE

قیمت آن مناسب است و می توان آن را به عنوان یک ساعت هوشمند مناسب برای کودکان دسته بندی کرد، زیرا بسیاری از ویژگی های کنترل والدین را ارائه می دهد. این ساعت باید با آیفون جفت شود تا دائما متصل بماند.

منبع: ۲۴.ae

منبع: اخبار علمی باشگاه‌خبرنگاران